Kalhoty klasického střihu
Kalhoty klasického střihu ručně ušité nepálskými švadlenami Vám dodají pocit naprosté volnosti a možnosti jakéhokoli pohybu, kterého se Vám zamane.
Jednobarevné provedení kalhot Vás nikterak neomezuje a můžete si k nim vzít cokoli. Dají se kombinovat s ležérním i elegantním stylem. Nosí se naprosto skvěle a jsou vhodné na jakoukoli činnost i nečinnost. Prostě čirá radost z nošení Vás nemine při sportu, procházce, domácích pracích i domácím lenošení, meditaci nebo na párty.
Kalhoty užijete spíše v teplejšího měsících, ale nemusíte se jich vzdávat i v chladnějším období, kdy si pod ně můžete obléknout leginy či punčocháče.
Kalhoty jsou volného střihu s gumou v pase a dvěma kapsami na bocích a jednou za zadku. V pase jsou ještě kalhoty vybaveny stahovací šňůrkou. Nohavice jsou volné nestažené gumičkou.
Věřím, že si je zamilujete a ve Vašem šatníku bude takových unikátních kousků přispívat.
Ručně vyrobeno v Nepálu.
Přeji Vám radostné nošení! ♥♥