Jak začala radost

Namaste!

Jmenuji se Veronika Pešíková a žiji ve vesničce blízko Plzně. Díky mým skvělým rodičům (a mé povaze) miluji cestování. Jak už to tak bývá, z každé cesty vozím dárky svým nejbližším. Snažím se vždy vybrat něco tamního, tradičního, co obdarovanému bude k radosti i užitku. V některých zemích to byl přímo nadlidský úkol… Ovšem v Nepálu bylo všechno jinak. Při první návštěvě této úžasné země v roce 2016 jsem se zpět vracela s těžší krosnou cca o 12 kg a s vědomím, že jsem utratila minimálně o polovinu větší obnos, než jsem původně zamýšlela. Ale stálo to za to! Všichni obdarovaní byli z nepálských materiálů a zručnosti výrobců nadšeni! A tak mě ta radost z toho jejich nadšení a dotazů typu: "Proč si toho nepřivezla víc?" přivedly na myšlenku šířit tu radost a skvělou zkušenost dál. Když jsem si uvědomila možnost šíření radosti i mezi nepálské výrobce a prodejce uzavřením férového obchodu, myšlenka se začala měnit v činy. 

Tuto zemi a její obyvatele si totiž nejde nezamilovat! Zemi obdivujete pro překrásnou nezkrocenou přírodu, kterou podtrhují velkolepé majestátní hory dodávající klid a mír. Nejspíš taky vědomí, že je vše, jak má být a nedůležité maličkosti třeba raději neřešit. Odjíždělo se mi totiž tak nějak lehčeji na duši po pozorování těchto masivů vynořujících se nad plujícími mraky. Nepálcům zase propadnete pro jejich neutuchající pokoru, dobrosrdečnost, bezelstnost, usměvavost, ochotu, umění se radovat z maličkostí, nekonečné roztáčení modlitebních mlýnků, rozvěšování modlitebních vlaječek a nebo pronášení modliteb za mír a lásku na celém světě!

A proto všechno Vás s velikou radostí a nadšením v srdci mohu přivítat na Radostinepalu.cz! Jsem velice ráda za Vaši návštěvu a věřím, že budete neméně nadšeni z nošení měkoučkých a hřejivých šál, dek a čepic z jačí či ovčí vlny nebo chlupatých mikin. V teplejších měsících zase oceníte příjemné a lehké kalhoty, košile, trička z bavlny či viskózy. Celoročně pak můžete dělat radost sobě i blízkým popíjením kvalitních čajů, vstřebáváním rozličných vůní vonných tyčinek, nošením léčivých minerálů nebo kabelek z rýžového pytle. A samozřejmě mnoho dalšího.

Do Nepálu vyjíždím minimálně dvakrát do roka. Déle bych to nevydržela. :) A tak je celkem reálné Vám po bližší domluvě dovézt produkt na přání. V oblasti dek a šál pracuji na možnosti volby vlastního designu. 

 

Nechte rozmazlit všechny Vaše smysly nepálskými produkty, které Vám umožní mít kousek téhle skvostné země a mírumilovné atmosféry doma! Přeji příjemnou zábavu a nezapomínejme si dělat radost!  ♥♥

 

Krásné a veselé dny plné lásky k sobě i ostatním!

Verunka