Kalhoty zabalené

Originální a rafinované kalhoty pestrých barev Vám zajistí volnost pohybu a příjemný pocit při nošení. Jejich střih sluší hubeným i kyprým tvarům a našité pruhy ve středové části kalhot Vám prodlouží postavu. Kalhoty Vaše nohy jakoby obalí a může se stát že Vám i vykoukne nožka. Nejedná se o klasické nohavice. Nosí se naprosto skvěle a jsou vhodné na jakoukoli činnost i nečinnost. Čirá radost z nošení Vás nemine při sportu, rekreaci, procházce, domácích pracích i domácím lenošení, meditaci nebo na párty.

Kalhoty užijete spíše v teplejších měsících, ale nemusíte se jich vzdávat ani v chladnějším období, kdy si pod ně můžete obléknout leginy nebo punčocháče.

Kalhoty jsou v pase vybaveny gumou a šněrováním. Na přední straně pravého stehna je umístěna kapsa na zip.

Věřím, že si jejich nošení zamilujete a ve Vašem šatníku bude takových unikátních kousků přibývat.

 

Ručně vyrobeno v Nepálu


Přeji Vám radostné nošení! ♥♥

Originální vzory, oblečení ručně šité rodinnými dílnami v Nepálu
Všechny výrobky se rodí v hlavách a pod rukama Nepálců. Nemám své designy, a proto mohu podpořit více menších dílen a ne jen ty velké, které šijí spíše na zakázku. Designy se často mění, a kvůli tomu se často mění i nabídka. Výrobky naskladňuji po pár kusech. Díky tomuto spojení se k Vám dostanou opravdu originální produkty.
Osobně produkty vybírám a znám jejich původ
V současné době spolupracuji s 13-ti malými dílnami v Káthmándú a Pokhaře. Jedná se převážně o rodinné dílny s počtem zaměstnanců do 10-ti lidí. Díky tomu Vám mohu výrobu lépe zprostředkovat a sdílet konkrétní příběhy majitelů i zaměstnanců.
Záruka spokojenosti - možnost vrácení zboží až do 30-ti dnů
Záruku spokojenosti záměrně prodlužuji, abyste měli více času pro případné vrácení. Vše také závisí na osobní a individuální domluvě. Vždyť jsme jenom lidé. :)